Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

u Misaky

Z časopisů


Po delší době jsem si odskočila k nějaké rychlovce, která je určena mě, vždy to byl dárek či výšivka pro nějakou nadaci.Pochází z francouzského časopisu s názvem Plaisirs de Broder Point de Croix - existuje celá řada - růže,irisy.
 
A tak jsem pátrala a pátrala až mě zaujal samplér či abeceda s motivem Pelargonií.......tato sada je vytvořena z ruského časopisu tak autora neznám, v sadě byla nabízena bílá látka Aida. Což je pro mě takové hodně divoké, neb pelargonie mají tak výrazné barvy, že jsem je chtěla potlačit podklad, a proto jsem si vybrala len v přírodním odstínu..... na smapleru je několik druhů pelargonií, vyhledala jsem si názvy i fotografie a to mě přesvědčilo, že tento kousek stojí za to vyšít.....

Firma :Plaisirs de Broder Point de Croix
Název : Pelargonie sampler
Velikost obrazu : 47 x 43cm
Počet křížků : 249 x 221
Počet barecv : 38/DMC
Vyšívací materiál : Belfast 32ct. 100% len
Začátek vyšívání : 29.1.2017
Konec vyšívání : 7.3.2017

 

   
Tygr z časopisu Ručné práce  Katarinka špeciál
Tak do tohoto tygra jsem se zamilovala, když mi ho holky v klubu ukázaly a jedna holčina Sýček mi koupila časopis a přivezla mi ho na sraz. Kde jsem si také v Ládví koupila bavnky DMC. Ale při vyšívání jsem se hodně zklamala, protože mi nevyhovuje předloha je dost tmavá a kopie z ní se mi také nepovedla, tak vyšívám podle originálu, ale nemohu si do něho zaznamenat co už jsem vyšila a vše si pamatovat.Což u podobných odstínů barev je velmi náročné. Tato výšivka se mi vyšívá špatně.Dokončeno 18.12.08´.Rámováno v Kralupech nad Vltavou.
  

TOPlist