Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

u Misaky

Dimensions

Flowers of Paris

Vyšívám na ecru Aida 14, zatím klasické křížky a francouzké uzlíky,obšití. Začátek 1.9.2018 - 23.11.2018


   

Magnificent Wizar


Vyšívá se na černou Aidu 14, je tam mnoho půlkřížků. Sadu lze koupit tady. Je pravda, že jí vyšívám již 4 roky, opravdu mi moc nejde, ta černá látka a ty půl křížky, ach bude to pro mě dílo.
Aktualizace k 30. lednu 2015


  

Vánoční obrázek

Změnila jsem látku na béžovou panamku 4 křížky na 1 cm, aby byl obrázek velký a mohl být použit na vánoční polštářek. Začátek 28.srpna 2011 konec 3.září.


     

Toto je hodně stará sadička od Dimensions, vyšívala jsem pouze dva dny , šlo to prostě samo. Velikost 10x 18cm. Aida 14ct. béžová.

  

Vánoční závěs od Dimesnions

Vyšívá se báječně, změnila jsem látku na českou panamu ecru, každý den jeden ptáček. Začátek práce 2.září 2011 konec 7.září bude z něho vánoční polštářek.
   

Blossoms and Butterflies 
    

   


Tento obrázek jsem vyšila mému dlouholetému známému je malíř i trochu bohém a proto jsem nevolila svatební obrázek, nechtěla jsem to udělat "konfekčně". Proto je každé písmenko jiné, některé jednou nitkou některé 4 mi.
Jestli jste si všimly datumu jsou spolu 35 let, písmeno " A " je propojovací písmenko jejich jmen . Mají společný život, tak mají i společné písmenko, které vždycky znamená začátek a protože ten začátek je nezapomenutelný, tak se na něj musí upozornit, a zdrcadlově se má pomyslně obrátit i rok 1976 na začátek setkání a vyslovené " Ano, beru " velikost 13x 18 cm.
 

Tato sada není od Dimensions, ale od tohoto výrobce mám jen jednu a tak nebudu zadávat novou sekci. STITCH 'n FRAME COUNTED  ASIAN PALM  tento obrázek věnuji do nemocnice v Krnově.  Látka Aida14 ivony. Začátek 7.září konec 12.září 2012

  

TOPlist