Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

u Misaky

Společné projekty SAL

heart   2017   heart
Zapojila jsem se do mého druhého projektu SAL.Tentokrát jde o projekt známé autorky několika knih a nádherných předloh dizajnérky paní Lesley Teare , které lze koupit i u nás. Její tvorba mne oslovila už dávno. Když jsem objevila její jméno na Facebooku s tím, že otvírá projekt 2017, vůbec jsem neváhala. Jde o SAL medvědů... což bude nádherné vyšívání a jak jsem se dočetla na stránkách není to její první projekt.
Objednala jsem si na tento projekt speciální Aidu s vetkanou metalickou přízí  a tak jakmile dorazí....vrhnu se s velkou chutí vyšívat.Od této autorky mám dvě knihy s předlohami.
Je mi tedy ctí se zúčastnit.     

heart  2010  heart
Zapojila jsem se do projektu SAL. Kontakt na stránky 
paní Silvie , která tento projekt organizuje. Každý měsíc uveřejní jeden obrázek a ten si vyšiji. V každém by mělo být jako propojovací znak srdíčko heart Na stránkách Sylvie je vidět, že nemusíš dodržet barvy, látku nic, prostě každá bude mít originální kalendářík. Vyšívá mnoho žen z celé Evropy či z jiných oblastí. Zde je galerie projektů SAL .Svůj SAL jsem darovala známe.A dva obrázky jem použila na záložku do knihy pro charitativní akci.....12. obrázků 12. měsíců roku 2010.

     

TOPlist